O nás

Přírodní produkt SOLIVIN® je výsledkem dlouhodobé práce a hledání nových řešení.

Stanovili jsme si cíl – vytvořit účinný přírodní, bezpečný a nenávykový produkt. Naším posláním bylo vyvinout produkt, který spojuje léčivé síly přírody a pomáhá udržovat zdraví, krásu a elasticitu pokožky. Náš tým stejně smýšlejících lidí z Evropy i Sibiře, 2 roky pracoval na vytvoření revoluční masti SOLIVIN® pro zlepšení stavu pokožky. Produkt na prevenci a podporu léčby dermatóz byl sestaven díky mezinárodní výměně zkušeností mezi specialisty, kteří přistupovali k výběru jednotlivých složek a nastavení jejich poměru s maximální péčí. Při výrobě jsme použili pouze přírodní a ekologické komponenty. Díky úzké specializaci všech členů týmu jsme mohli představit produkt, jehož účinnost je přesně zaměřena na péči o problémovou kůži.

Mast SOLIVIN® je certifikovaný výrobek, jehož pravidelným používáním můžete dosáhnout trvalé remise.  SOLIVIN® se vyrábí ve farmaceutickém závodě v České republice, vybaveném inovativními ekologicky šetrnými zařízeními s vysokou úrovní kontroly kvality produktu dle Evropských standardů.

Мой аккаунт

Лорем ипсум долор сит амет, лобортис маиестатис пер но. Хабемус демоцритум цу ест, сит хомеро дефинитионем те, суммо импетус феугаит еа хис.
РЕГИСТРАЦИЯ

Моя покупка

Спасибо за покупку в нашем интернет-магазине. Желаем Вам крепкого здоровья.

Žiadne produkty v košíku.